Kökümüz, kadim Anadolu topraklarında, dallarımız ülkemizin dört bir yanında…

 Firmamız ilk mağazasını 1979 yılında toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışı alanında faaliyet göstermek amacıyla açmış olup, zamanla gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, ürün yelpazesini geliştirmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  sektöründe daima tercih edilir konumunda bulunmuştur.

0 352 320 37 17

Geçmişten Bugüne…

Satışı yapılan ürünlerin montajı konusunda da büyümesini sürdürmektedir. Bünyesinde bulunan tecrübeli mühendis, tekniker, usta ve kalfalar ile proje uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır.

Üçüncü kuşak ile beraber, bugüne dek kazanılan bilgi ve tecrübelerin online satış mağazasına da aktarılması fikri kabul görmüş ve ürünlerini kalite & uygun fiyat  ilkesi ile  müşterilerine eletema.com üzerinden buluşturmaktadır.

Bayisi ve temsilcisi olduğu onlarca markayı, modeli ve ürünü online mağazasında sunarak, elektrik malzemesi  sektörü için kullanışlı bir veri tabanı oluşturmuş, sektör temsilcilerinin ve nihai kullanıcıların istifadesine sunmuştur.

Aradığınız ürünü en uygun fiyat ile buluşturmak dileğiyle…

Geniş Ürün Yelpazesi

Firmamız aydınlatma , aksesuarlar , prizler  ve anahtarlar gibi bir çok kategoride geniş ürün yelpazesine sahiptir. İhtiyacınız olabilecek her türlü aydınlatma , priz , bağlantı kabloları gibi tüm aksesuar ve ürünlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve hızlı teslimat ile müşteri beklentilerini her zaman karşılayabilmeyi hedeflemekteyiz.

Müşteri Memmnuyeti

Toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışı sağladığımız firmamızda güvenli satış ve müşteri memmuniyeti politikası ile her zaman müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını karşıladık. Alanında uzman güler yüzlü uzman kadromuz ile soru ve sorunlarınıza her zaman hızlı çözümler sunmaktayız.